Strona główna

Strona KULTURANGO zaprasza na portal intermetowy, gdzie organizacje pozarządowe mówią o tym, co robią i dla kogo. Zobacz bogatą ofertę NGO w Polsce i w Twoim regionie.

Potrzebujesz pomocy, szukasz ciekawych wydarzeń, albo pasjonatów takich, jak Ty? Sprawdź, co mają dla Ciebie organizacje pozarządowe.pl.

Wolontariusze

Szukamy (przyszłych) dziennikarzy

Chcesz pisać i publikować teksty?

Zdobyć doświadczenie, podszkolić warsztat, wypracować portfolio?

Lubisz przeglądać strony internetowe, analizować i opiniować?

Dołącz do nas! Zapraszamy do e-wolontariatu przy dużym projekcie internetowym.
Oferujemy elastyczny czas pracy, szkolenia i działanie w dziedzinie, która będzie Ci najbliższa.

Liczba miejsc ograniczona. Przekonaj nas, że potrzebujemy właśnie Ciebie!

NGO

Drodzy pozarządowcy, koniec z wymówkami! Jest szansa, na szerszą promocję. Oddajemy w Wasze ręce portal pozarzadowe. Możecie tu przedstawić swoją organizację, pochwalić się sukcesami, prosić o pomoc.

Piszcie jak działacie, co planujecie, czego potrzebujecie. Na rzetelnej informacji zbudujemy mocne relacje z naszymi beneficjentami i darczyńcami. Pokażmy, jak działają organizacje pozarzadowe!

Seniorzy

Wiecie, czym są organizacje pozarządowe? Co robią, dla kogo i dlaczego? Potraficie rozszyfrować pojęcia: trzeci sektor, non profit, NGO?

Świat wokół nas szybko się zmienia. Chcecie dotrzymać mu kroku – zaproście nas do siebie. Powiemy Wam, jak ważną częścią naszej rzeczywistości stają się organizacje non profit. Postaramy się wyjaśnić, skąd nieporozumienia wynikające z ich finansowania. Podpowiemy, jak sprawdzić, czy NGO, które chcecie wspierać, działają prawidłowo.

Edukacja

Działalność trzeciego sektora szybko się rozwija. Fundacje i stowarzyszenia są coraz lepszymi pracodawcami, wolontariat powoli zastępuje praktyki, pojawił się nowy zawód związany z organizacjami pozarządowymi. Uczniowie opuszczając szkołę spotkają się z nową rzeczywistością na rynku pracy. Warto ich do niej dobrze przygotować, by potrafili sobie poradzić z nowymi wyzwaniami, zarówno zawodowymi jak i społecznymi.

Zaproście nas do swojej szkoły. Pokażemy wam, co robią organizacje pozarządowe i dlaczego ich funkcja jest tak ważna dla całego społeczeństwa. Powiemy, kiedy warto wspierać NGO i jak nasza pomoc może wyglądać. Wyjaśnimy też, dlaczego wolontariat może być także dla was bardzo pożyteczny. Do zobaczenia!